Jsme členy asociací

Asociace výrobců minerální izolace

Asociace výrobců minerální izolace (AVMI)

Asociace výrobců minerální izolace navazuje na dlouholetou tradici výroby minerálních izolací v Československu. Její členové reprezentují více než 90 procent tuzemského trhu s minerálně vláknitými izolačními materiály. Asociace tak představuje hlas celého odvětví. Zaměřuje na šíření informací o využití minerálních izolací a na spolupráci s veřejnou sférou při tvorbě legislativního prostředí a norem.

Více informací

Asociace dodavatelů montovaných domů

Asociace dodavatelů montovaných domů (ADMD)

ADMD je seskupením firem, které jsou přesvědčeny, že touha po kvalitním bydlení v dřevostavbě nemusí být pouhým snem. Pomáhá při výstavbě dřevostavby od prvních úvah o vlastním bydlení až po realizaci domu. Cílem je, aby se domy stavěly kvalitě a s ohledem na životní prostředí. Všichni členové splňují přísné požadavky na návrh i realizaci stavby podle certifikace Dokument národní kvality. Firmy v ADMD staví domy rychle, ekologicky a moderně.

Více informací

Cech pro zateplování budov

Cech pro zateplování budov (CZB)

Cech se aktivně podílí na vývoji tepelně-technických norem a energetických předpisů, požárních předpisů, předpisů pro ověřování ETICS a další problematice související se zateplováním. Vytváří odborné materiály a pomůcky pro profesionály v oboru. Provádí také osvětu směrem k široké veřejnosti a představuje správné postupy pro kvalitní zateplení. Členy cechu jsou výrobci ETICS, energetičtí specialisté, projektanti, znalci a realizátoři.

Více informací

Česká rada pro šetrné budovy

Česká rada pro šetrné budovy (CZGBC)

Česká rada pro šetrné budovy sdružuje společnosti z různých sektorů ekonomiky. Jejich pojítkem jsou kvalitní budovy a stavebnictví podporující novou výstavbu i renovace na základě principů udržitelnosti. V České republice Rada působí od roku 2009 a všechny její aktivity směřují k naplnění tzv. Vize Nula, tedy stavu, kdy budovy budou mít nulovou zátěž na životní prostředí v celém jejich životním cyklu

Více informací

Centrum pasivního domu

Centrum pasivního domu (CPD)

Centrum pasivního domu je nezávislé sdružení, které už 15 let dělá velmi přínosnou osvětu zdravému a úspornému bydlení. Zaměřuje se na investory, odborníky, studenty i děti. Sdružuje přes stovku ověřených firem a specialistů, kteří energeticky úsporné a zdravé domy navrhují, staví nebo pro ně vyrábí technologie a komponenty.

Více informací