Nové obaly výrobků z minerální vlny

By Knauf Insulation
Září 05, 2023

Společnost Knauf Insulation byla vždy definována udržitelností. Všechna naše řešení šetří energii, snižují emise a vytvářejí lepší budovy. A v rámci této myšlenky jsme změnili i podobu obalů

Naše tepelné izolace nepřestáváme zlepšovat a ke kvalitním produktům patří i bezpečný ochranný obal šetrný k životnímu prostředí. Naše výrobky jsme začali vyrábět v novém designu balení. Předešlý systém barevného kódování jsme zachovali, obal je navržen v různých barvách v závislosti na izolačním výkonu nebo oblasti použití.

Méně barvy, méně inkoustu

Všude, kde to bylo možné, jsme na obalech produktů ze skelné minerální vlny snížili množství inkoustu až o 70 % a omezili jsme podíl inkoustu na 18 % plochy obalu. Nyní používáme maximálně dvě barvy a poskytujeme inteligentní harmonizovaný design, který jasně definuje jednotlivé řady produktů a je jasně rozpoznatelný jak pro obchodní partnery, tak i pro koncové zákazníky a investory.

Kdy to začne?

Produkty v nových obalech by měly být dodávány v následujících dnech. Konkrétní datum však bude záležet na skladových zásobách partnerů a termínech objednávek. 

Systém barevného značení pro výrobky z minerální vlny s ECOSE TECHNOLOGY

     λ 0,034-0,038

     Akustik

 

     λ 0,030-0,033

     Mineral Plus