Novým generálním ředitelem Knauf Insulation se stal Dominique Bossan

By Knauf Insulation
Září 13, 2021

Funkci nového generálního ředitele společnosti Knauf Insulation a člena představenstva Knauf Group Evropa / Střední východ / Asie přebírá od 1. září 2021 Dominique Bossan.

Dominique Bossan více jak 16 let zastával vedoucí pozice ve společnostech Knauf Group a Knauf Insulation a od září přebírá vedení společnosti po Jean-Claude Carlinovi, který po pěti letech odchází z funkce.

„Vedení skupiny Knauf s potěšením vítá na této pozici Dominiqua Bossana, výjimečného lídra, který velmi dobře zná naše podnikání. Jsme přesvědčeni, že naváže na vynikající výsledky, které společnost pod vedením Jean-Clauda v posledních letech dosáhla,“ vyjádřil se Alexander Knauf, Generální partner skupiny Knauf.

Dominique nastoupil do společnosti Knauf Insulation v Belgii v roce 2003 a o dva roky později byl jmenován regionálním výkonným ředitelem pro východní Evropu, v této pozici působil do roku 2017. Od roku 2018 je zodpovědný za Knauf Gypsum v regionu západní Evropy, Jižní Ameriky a Izraele.

„Jsem nadšený, že se mohu vrátit do společnosti Knauf Insulation. Vždy jsem obdivoval firemní kulturu společnosti, zaměření na zákazníka, stejně jako vášeň a oddanost zaměstnanců. Jean-Claude Carlin, manažerský tým a všichni ve společnosti Knauf Insulation by měli být mimořádně hrdí na to, co jsme v posledních letech dosáhli. Nyní se těším na maximalizaci tohoto úspěchu a vytvoření nových příležitostí,“ vyjádřil se nový generální ředitel Dominique Bossan.