Pozvánka na veletrh Střechy Solar Řemeslo 2024

By Knauf Insulation
Únor 15, 2024

Zveme Vás na jubilejní 25. ročník veletrhu Střechy Solar Řemeslo, největší akci v oboru střech v České republice a střední Evropě.

Plánujete stavbu domu, rekonstrukci šikmé střechy se zateplením nebo zvažujete pokládku zelené střechy? Navštivte expozici našeho dlouhodobého partnera, prodejce a specialisty na střechy společnost První Chodskou. Přítomní specialisté Vám poskytnou potřebné informace ohledně produktů a zateplení. A protože je lépe i vidět, čekají zde na vás tři varianty zateplení konstrukce šikmé střechy od Knauf Insulation, dále nechybí ani ukázka zelené střechy Urbanscape.

Kdy, kde

  • 15. - 17. února 2024

  • PVA Expo Praha Letňany,
    Expozice společnosti První Chodská, hala 3, stánek 318

CO od Knauf Insulation

  • Nadkrokevní zateplení šikmé střechy pomocí distančních hranolu
  • Nadkrokevní zateplení šikmé střechy pomocí ivonativní ocelové konstrukce DIAGONAL 2H
  • Podkrokevní zateplení
  • Zelená střecha Urbanscape na ploché střeše

O veletrhu

Veletrh Střechy-Solar-Řemeslo je největší akcí v oboru střech v České republice a střední Evropě s tradiční účastí nejvýznamnějších výrobců a dodavatelů. Se souběžnými akcemi se jedná o jedinečný odborný veletrh v ČR v oboru střech, dřevostaveb a úsporného bydlení.

Na veletrhu se prezentují klíčoví výrobci a dodavatelé střešních materiálů, zelených střech, dřevěných konstrukcí, izolací, střešních oken, doplňků, okapových systémů, fasádních systémů, nářadí a strojů. Rozsáhlá je nabídka solárních systémů, bateriových úložišť nebo systémů nabíjení. Nechybí expozice dodavatelů energií s aktuálními cenovými nabídkami. I ostatní komodity jsou výborně zastoupeny a veletrh tak nabízí komplexní řešení napříč celým oborem.