Proběhl druhý ročník Hardie Campu. Knauf Insulation předvedl montáž větrané fasády.

By Knauf Insulation
Září 20, 2023

Obchodně technický team Knauf Insulation se letos aktivně zúčastnil druhého ročníku Hardie Campu v roli jednoho z hlavních partnerů události. Účastníkům jsme představili systém provětrané fasády Diagonal 2H formou funkčního vzorku a ukázky montáže.

Setkání se uskutečnilo v krásném prostředí obce Hryzely v rezortu Mlýn Davídkov. Na akci se sešlo cca 60 účastníků z řad předních zpracovatelů suché výstavby a významných fasádních firem. Program byl nabitý, na hosty 2. ročníku Hardie Campu čekaly praktické ukázky montáže, prezentace, workshopy, soutěže, teambuilding a večerní grilování.

Jan Juhás, odborník Knauf Insulation, prezentoval systém větrané fasády Diagonal 2H a to nejen teoreticky, ale i prakticky. Předvedl, jak technologie v praxi funguje a bezprostředně čelil dotazům ze strany zkušených řemeslníků. Formou rotace se na expozici vystřídaly čtyři skupiny návštěvníků. Možnost hovořit s těmi, kteří naše výrobky používají v praxi, je k nezaplacení. Věříme, že jsme na naše stávající i potenciální zákazníky udělali dojem.

Vážíme si pozvání od našich partnerů a přátel z firmy Fermacell a těšíme se na další ročník.